• 079-5599795
  • 3976*
  • office@byhd.co.il
  • שעות פתיחה: א-ה 9:00 - 18:00

חדשות מהתקשורת

מהתקשורת

חדשות 13

כיצד ניתן להקטין את ההחזר החודשי בהלוואות באמצעות המשכנתא שלכם?

אור לוסקי מנכ"ל קבוצת ביחד פיננסים מתארח בתוכנית "פותחים יום" אצל אלעד ונועה ברשת 13 ומסביר איך ניתן לאחד את ההלוואות למשכנתא כנגד הנכס | הצטרפו לקבוצת ביחד פיננסים הקבוצה המובילה בישראל לפתרונות אשראי מתקדמים לפרטים נוספים:

וואלה חדשות

מסורבי בנקים בעלי נכס/דירה? כך תצליחו להיחלץ מהבור הכלכלי

אדם הנקלע לצרות כלכליות מקבל דירוג אשראי נמוך שגורם לו להיות מסורב בבנקים וחברות האשראי מה שמקשה עליו להיחלץ מהמשבר. 
אור לוסקי, מנכ"ל קבוצת ביחד, מסביר כיצד ניתן לעזור במצב כזה.

אם יש לכם נכס ולא קיבלתם אישור מהבנק לקבלת הלוואה נוספת – אתם כנראה לא לבד. זה קורה בעקבות כניסת חוק דירוג האשראי לתוקף. מסתבר שגם במקרים כאלה ניתן לשנות את המצב ולעזור לכם לקבל הלוואה נוספת תוך 48 שעות מרגע הפנייה.

אור לוסקי, מנכ"ל קבוצת ביחד, מסביר כי לכל אזרח במדינת ישראל יש דירוג אשראי וברגע שהדירוג הזה נמוך הבנקים וגופי המימון לא רוצים להתעסק איתו. זה מגיע למצב שהאזרח הופך להיות מסורב בנקים. לדברי לוסקי מצב זה יכול להיגרם מכל מיני סיבות כמו עיקולים או חובות ישנים. 
הוא מצביע על כך שיש גם לקוחות נורמטיביים שבעקבות הליך גירושים מוצאים את עצמם כמסורבי בנקים.

וואלה חדשות

האיש שעוזר לבעלי עסקים להשיג אשראי זול לעסק בשיטת "משכנתא עסקית"

יצאנו להכיר את אור לוסקי, בעלים של מספר חברות בתחום גיוס אשראי והצלחנו לחשוף את השיטה החדשה שפיתח לגיוס אשראי לעסקים שכוללת אחריות לתוצאות
ומהווה מהפכה בתחום.

את אור לוסקי פגשנו ביום עבודה שגרתי בו הוא מנהל במקביל מספר חברות ומסייע לבעלי עסקים רבים.
לוסקי, יזם ומייסד את "קבוצת ביחד-בשביל ההצלחה הפיננסית שלך", מספק שירותי ייעוץ ומציאת פתרונות בתחום הביטוחים, המשכנתא וגיוס אשראי למגזר העסקי והפרטי.
אל הפגישה הגענו כדי לשמוע יותר על "משכנתא עסקית" וכדי לשמוע כיצד בעלי עסקים היום יכולים להנות מאמצעי מימון שלא תמיד ידעו עליהם.
במהלך הפגישה העלינו את השאלות הקשות ביותר ולשמחתנו, קיבלנו תשובה על כולן.

וואלה פיננסים וכסף

מילון המשכנתאות הישראלי המלא

משכנתא היא ההתחייבות הפיננסית הכי גדולה בחיינו. למרות זאת רובנו חותם על הניירת מבלי להבין בדיוק את המושגים, שלכל אחד מהם עשויה להיות משמעות של עשרות אלפי שקלים. קבלו את המילון שמוכרחים לקרוא לפני שהולכים לבנק למשכנתאות

דירה היא החלום של רוב הזוגות הצעירים בישראל. רכישת דירה היא, בדרך כלל, ההחלטה החשובה ביותר שנעשה בחיינו ולקיחת משכנתא כדי לממן את הרכישה, היא ההתחייבות הכלכלית הכי משמעותית שנקבל אי פעם. למרות זאת, כשאנחנו מנסים להבין למה בעצם אנחנו מתחייבים, נגלה עולם מושגים, שלמרות שלכל מונח בו עשויה להיות משמעות של עשרות אלפי שקלים, אנחנו פשוט לא מכירים.

כדי להתחיל לעשות קצת סדר בבלגאן, פנינו לאור לוסקי בעל חברת "ביחד" העוסקת במימון, אשראי ומשכנתאות ליחידים וחברות, כדי לקבל ממנו הסבר ולהביא אליכם את המילון המקוצר למושגים בתחום המשכנתא הישראלית. מ-א' ועד ת'.

ישראל היום

הקלות בה ניתנות הלוואות בישראל – מסלול ישיר לאבדון

אור לוסקי – מנכ"ל קבוצת "ביחד פיננסים" הפועלת בתחום המשכנתאות וגיוסי האשראי, יוצא נגד המלכודת שכולנו חשופים לה

הבנקים וחברות האשראי מציעות ללקוחות לצרוך אשראי בדרך שסופה הטראגי ידוע מראש. באחרונה – האשראי מוגש לנו בדחיפה והמאמץ השיווקי הזה יביא למציאות כלכלית קשה וכואבת עבור עשרות אלפי משקי בית בישראל. תפתחו את האפליקציה של חשבון הבנק שלכם ותגלו שקיימת שם הפנייה בולטת ונוחה לקבלת הלוואה קלה ומהירה. סכום ההלוואה האפשרי והמקסימאלי עבורכם כבר חושב מראש בהתאם לנתוני הלקוח שלכם ומצויין בהבלטה כמספר סופי.

לקבלת משכנתא חוץ בנקאית

תוך 48 שעות בלי בירוקרטיה השאירו פרטים עכשיו !
קבלת הלוואה
לחצו כאן
לייעוץ לחצו כאן
לחצו כאן

רוצים לדבר עם נציג ?

בוא נדבר על פתרון המימון המושלם עבורך היום!

מלאו פרטים ונציג יצור עמכם קשר בהקדם.

small_c_popup1

בואו נדבר

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים עכשיו !

Open chat